Istanbul Mef Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mef)

ISTANBUL MEF ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Mef Üniversitesi

Istanbul Mef Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (mef)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Mef Üniversitesi (mef)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Mef Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Mef Üniversitesi; 2012 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.mef.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Mef Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Mef Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Mef Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Mef Üniversitesi (mef) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Mef Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Mef Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar