Istanbul Medipol Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (medipol)

ISTANBUL MEDIPOL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Medipol Üniversitesi

Istanbul Medipol Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (medipol)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Medipol Üniversitesi (medipol)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Medipol Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Medipol Üniversitesi; 2009 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 888 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.medipol.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Medipol Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Medipol Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Medipol Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Medipol Üniversitesi (medipol) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Medipol Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Medipol Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar