Istanbul Medeniyet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (medeniyet)

ISTANBUL MEDENIYET ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Medeniyet Üniversitesi

Istanbul Medeniyet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (medeniyet)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Medeniyet Üniversitesi (medeniyet)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Medeniyet Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Medeniyet Üniversitesi; 2010 yılında Istanbul ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.medeniyet.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Medeniyet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Medeniyet Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Medeniyet Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Medeniyet Üniversitesi (medeniyet) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Medeniyet Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Medeniyet Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar