Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kemerburgaz)

ISTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi

Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (kemerburgaz)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi (kemerburgaz)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi; 2011 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 540 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.kemerburgaz.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi (kemerburgaz) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Kemerburgaz Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Kemerburgaz Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar