Istanbul Gelisim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gelisim)

ISTANBUL GELISIM ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Gelisim Üniversitesi

Istanbul Gelisim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gelisim)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Gelisim Üniversitesi (gelisim)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Gelisim Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Gelisim Üniversitesi; 2008 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2714 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.gelisim.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Gelisim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Gelisim Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Gelisim Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Gelisim Üniversitesi (gelisim) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Gelisim Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Gelisim Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar