Istanbul Esenyurt Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

ISTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Esenyurt Üniversitesi

Istanbul Esenyurt Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Esenyurt Üniversitesi

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Esenyurt Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Esenyurt Üniversitesi; 2013 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.-

Not hesaplama sayfası : Istanbul Esenyurt Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Esenyurt Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Esenyurt Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Esenyurt Üniversitesi için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Esenyurt Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Esenyurt Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar