Istanbul Bilim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (istanbulbilim)

ISTANBUL BILIM ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Bilim Üniversitesi

Istanbul Bilim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (istanbulbilim)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Bilim Üniversitesi (istanbulbilim)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Bilim Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Bilim Üniversitesi; 2006 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 1952 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.istanbulbilim.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Bilim Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Bilim Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Bilim Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Bilim Üniversitesi (istanbulbilim) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Bilim Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Bilim Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar