Istanbul Bilgi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bilgi)

ISTANBUL BILGI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Bilgi Üniversitesi

Istanbul Bilgi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bilgi)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul Bilgi Üniversitesi (bilgi)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul Bilgi Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul Bilgi Üniversitesi; 1994 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında 9083 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bilgi.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Istanbul Bilgi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul Bilgi Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul Bilgi Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul Bilgi Üniversitesi (bilgi) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul Bilgi Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar