Istanbul 29 Mayis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (29mayis)

ISTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Istanbul 29 Mayis Üniversitesi

Istanbul 29 Mayis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (29mayis)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Istanbul 29 Mayis Üniversitesi (29mayis)

Not ortalaması hesaplama

Istanbul 29 Mayis Üniversitesi hakkında bilgi

Istanbul 29 Mayis Üniversitesi; 2010 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 241 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.29mayis.edu.tr/

Not hesaplama sayfası : Istanbul 29 Mayis Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Istanbul 29 Mayis Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Istanbul 29 Mayis Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Istanbul 29 Mayis Üniversitesi (29mayis) için de bu formul kullanılmıştır.

Istanbul 29 Mayis Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Istanbul 29 Mayis Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar