Hitit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (hitit)

HITIT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Hitit Üniversitesi hakkında bilgi

Hitit Üniversitesi; 2006 yılında Çorum ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 9184 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.hitit.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Hitit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Hitit Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Hitit Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Hitit Üniversitesi (hitit) için de bu formul kullanılmıştır.

Hitit Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Hitit Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar