Hasan Kalyoncu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (hku)

HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (hku)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Hasan Kalyoncu Üniversitesi (hku)

Not ortalaması hesaplama

Hasan Kalyoncu Üniversitesi hakkında bilgi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi; 2008 yılında Gaziantep ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 712 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.hku.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Hasan Kalyoncu Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Hasan Kalyoncu Üniversitesi (hku) için de bu formul kullanılmıştır.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Hasan Kalyoncu Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar