Harran Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (harran)

HARRAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Harran Üniversitesi hakkında bilgi

Harran Üniversitesi; 1992 yılında Sanliurfa ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 14866 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.harran.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Harran Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Harran Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Harran Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Harran Üniversitesi (harran) için de bu formul kullanılmıştır.

Harran Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Harran Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar