Haliç Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (halic)

HALIÇ ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Haliç Üniversitesi hakkında bilgi

Haliç Üniversitesi; 1998 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 5783 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.halic.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Haliç Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Haliç Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Haliç Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Haliç Üniversitesi (halic) için de bu formul kullanılmıştır.

Haliç Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Haliç Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar