Hakkari Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (hakkari)

HAKKARI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Hakkari Üniversitesi

Hakkari Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (hakkari)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Hakkari Üniversitesi (hakkari)

Not ortalaması hesaplama

Hakkari Üniversitesi hakkında bilgi

Hakkari Üniversitesi; 2007 yılında Hakkari ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2121 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.hakkari.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Hakkari Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Hakkari Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Hakkari Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Hakkari Üniversitesi (hakkari) için de bu formul kullanılmıştır.

Hakkari Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Hakkari Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar