Hacettepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (hacettepe)

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Hacettepe Üniversitesi

Hacettepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (hacettepe)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Hacettepe Üniversitesi (hacettepe)

Not ortalaması hesaplama

Hacettepe Üniversitesi hakkında bilgi

Hacettepe Üniversitesi; 1967 yılında Ankara ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 29645 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.hacettepe.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Hacettepe Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Hacettepe Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Hacettepe Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Hacettepe Üniversitesi (hacettepe) için de bu formul kullanılmıştır.

Hacettepe Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Hacettepe Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar