Gümüshane Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gumushane)

GÜMÜSHANE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Gümüshane Üniversitesi

Gümüshane Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gumushane)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Gümüshane Üniversitesi (gumushane)

Not ortalaması hesaplama

Gümüshane Üniversitesi hakkında bilgi

Gümüshane Üniversitesi; 2007 yılında Gümüshane ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 7668 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.gumushane.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Gümüshane Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Gümüshane Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Gümüshane Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Gümüshane Üniversitesi (gumushane) için de bu formul kullanılmıştır.

Gümüshane Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Gümüshane Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar