Gülhane Askeri Tip Akademisi Not Hesaplama Sistemi (gata)

GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Gülhane Askeri Tip Akademisi

Gülhane Askeri Tip Akademisi Not Hesaplama Sistemi (gata)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Gülhane Askeri Tip Akademisi (gata)

Not ortalaması hesaplama

Gülhane Askeri Tip Akademisi hakkında bilgi

Gülhane Askeri Tip Akademisi; 1898 yılında Ankara ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 1287 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.gata.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Gülhane Askeri Tip Akademisi Not Hesaplama Sistemi

Gülhane Askeri Tip Akademisi not sistemi hakkında bilgi

Gülhane Askeri Tip Akademisi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Gülhane Askeri Tip Akademisi (gata) için de bu formul kullanılmıştır.

Gülhane Askeri Tip Akademisi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Gülhane Askeri Tip Akademisine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar