Giresun Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (giresun)

GIRESUN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Giresun Üniversitesi

Giresun Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (giresun)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Giresun Üniversitesi (giresun)

Not ortalaması hesaplama

Giresun Üniversitesi hakkında bilgi

Giresun Üniversitesi; 2006 yılında Giresun ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 14059 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.giresun.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Giresun Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Giresun Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Giresun Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Giresun Üniversitesi (giresun) için de bu formul kullanılmıştır.

Giresun Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Giresun Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar