Gediz Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gediz)

GEDIZ ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Gediz Üniversitesi hakkında bilgi

Gediz Üniversitesi; 2008 yılında Izmir ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2459 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.gediz.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Gediz Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Gediz Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Gediz Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Gediz Üniversitesi (gediz) için de bu formul kullanılmıştır.

Gediz Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Gediz Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar