Gaziosmanpasa Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gop)

GAZIOSMANPASA ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Gaziosmanpasa Üniversitesi

Gaziosmanpasa Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gop)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Gaziosmanpasa Üniversitesi (gop)

Not ortalaması hesaplama

Gaziosmanpasa Üniversitesi hakkında bilgi

Gaziosmanpasa Üniversitesi; 1992 yılında Tokat ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 19915 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.gop.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Gaziosmanpasa Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Gaziosmanpasa Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Gaziosmanpasa Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Gaziosmanpasa Üniversitesi (gop) için de bu formul kullanılmıştır.

Gaziosmanpasa Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Gaziosmanpasa Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar