Gaziantep Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gantep)

GAZIANTEP ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gantep)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Gaziantep Üniversitesi (gantep)

Not ortalaması hesaplama

Gaziantep Üniversitesi hakkında bilgi

Gaziantep Üniversitesi; 1987 yılında Gaziantep ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 34000 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.gantep.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Gaziantep Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Gaziantep Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Gaziantep Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Gaziantep Üniversitesi (gantep) için de bu formul kullanılmıştır.

Gaziantep Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Gaziantep Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar