Galatasaray Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gsu)

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Galatasaray Üniversitesi

Galatasaray Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (gsu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Galatasaray Üniversitesi (gsu)

Not ortalaması hesaplama

Galatasaray Üniversitesi hakkında bilgi

Galatasaray Üniversitesi; 1992 yılında Istanbul ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 2438 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.gsu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Galatasaray Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Galatasaray Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Galatasaray Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Galatasaray Üniversitesi (gsu) için de bu formul kullanılmıştır.

Galatasaray Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Galatasaray Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar