Fatih Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (fatihun)

FATIH ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Fatih Üniversitesi

Fatih Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (fatihun)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Fatih Üniversitesi (fatihun)

Not ortalaması hesaplama

Fatih Üniversitesi hakkında bilgi

Fatih Üniversitesi; 1996 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında 9747 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.fatihun.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Fatih Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Fatih Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Fatih Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Fatih Üniversitesi (fatihun) için de bu formul kullanılmıştır.

Fatih Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Fatih Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar