Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (fatihsultan)

FATIH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (fatihsultan)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi (fatihsultan)

Not ortalaması hesaplama

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi hakkında bilgi

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi; 2010 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 512 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.fatihsultan.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi (fatihsultan) için de bu formul kullanılmıştır.

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Fatih Sultan Mehmet Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar