Eskisehir Osmangazi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ogu)

ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (ogu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Eskisehir Osmangazi Üniversitesi (ogu)

Not ortalaması hesaplama

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi hakkında bilgi

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi; 1970 yılında Eskisehir ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 19025 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.ogu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Eskisehir Osmangazi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Eskisehir Osmangazi Üniversitesi (ogu) için de bu formul kullanılmıştır.

Eskisehir Osmangazi Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Eskisehir Osmangazi Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar