Erzurum Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (erzurum)

ERZURUM TEKNIK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Erzurum Teknik Üniversitesi

Erzurum Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (erzurum)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Erzurum Teknik Üniversitesi (erzurum)

Not ortalaması hesaplama

Erzurum Teknik Üniversitesi hakkında bilgi

Erzurum Teknik Üniversitesi; 2010 yılında Erzurum ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 570 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.erzurum.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Erzurum Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Erzurum Teknik Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Erzurum Teknik Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Erzurum Teknik Üniversitesi (erzurum) için de bu formul kullanılmıştır.

Erzurum Teknik Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Erzurum Teknik Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar