Erzincan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (erzincan)

ERZINCAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Erzincan Üniversitesi

Erzincan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (erzincan)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Erzincan Üniversitesi (erzincan)

Not ortalaması hesaplama

Erzincan Üniversitesi hakkında bilgi

Erzincan Üniversitesi; 2006 yılında Erzincan ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 12865 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.erzincan.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Erzincan Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Erzincan Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Erzincan Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Erzincan Üniversitesi (erzincan) için de bu formul kullanılmıştır.

Erzincan Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Erzincan Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar