Erciyes Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (erciyes)

ERCIYES ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (erciyes)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Erciyes Üniversitesi (erciyes)

Not ortalaması hesaplama

Erciyes Üniversitesi hakkında bilgi

Erciyes Üniversitesi; 1978 yılında Kayseri ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 45547 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.erciyes.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Erciyes Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Erciyes Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Erciyes Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Erciyes Üniversitesi (erciyes) için de bu formul kullanılmıştır.

Erciyes Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Erciyes Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar