Düzce Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (duzce)

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Düzce Üniversitesi

Düzce Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (duzce)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Düzce Üniversitesi (duzce)

Not ortalaması hesaplama

Düzce Üniversitesi hakkında bilgi

Düzce Üniversitesi; 2006 yılında Düzce ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında 10787 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.duzce.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Düzce Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Düzce Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Düzce Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Düzce Üniversitesi (duzce) için de bu formul kullanılmıştır.

Düzce Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Düzce Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar