Dokuz Eylül Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (deu)

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (deu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Dokuz Eylül Üniversitesi (deu)

Not ortalaması hesaplama

Dokuz Eylül Üniversitesi hakkında bilgi

Dokuz Eylül Üniversitesi; 1982 yılında Izmir ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 47808 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.deu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Dokuz Eylül Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Dokuz Eylül Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi (deu) için de bu formul kullanılmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Dokuz Eylül Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar