Deniz Harp Okulu Not Hesaplama Sistemi (dho)

DENIZ HARP OKULU

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Deniz Harp Okulu

Deniz Harp Okulu Not Hesaplama Sistemi (dho)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Deniz Harp Okulu (dho)

Not ortalaması hesaplama

Deniz Harp Okulu hakkında bilgi

Deniz Harp Okulu; 1773 yılında Istanbul ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında 751 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.dho.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Deniz Harp Okulu Not Hesaplama Sistemi

Deniz Harp Okulu not sistemi hakkında bilgi

Deniz Harp Okulu için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Deniz Harp Okulu (dho) için de bu formul kullanılmıştır.

Deniz Harp Okulu'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Deniz Harp Okulune özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar