Cumhuriyet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (cumhuriyet)

CUMHURIYET ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Cumhuriyet Üniversitesi

Cumhuriyet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (cumhuriyet)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Cumhuriyet Üniversitesi (cumhuriyet)

Not ortalaması hesaplama

Cumhuriyet Üniversitesi hakkında bilgi

Cumhuriyet Üniversitesi; 1974 yılında Sivas ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 38499 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.cumhuriyet.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Cumhuriyet Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Cumhuriyet Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Cumhuriyet Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Cumhuriyet Üniversitesi (cumhuriyet) için de bu formul kullanılmıştır.

Cumhuriyet Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Cumhuriyet Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar