Çukurova Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (cu)

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Çukurova Üniversitesi

Çukurova Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (cu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Çukurova Üniversitesi (cu)

Not ortalaması hesaplama

Çukurova Üniversitesi hakkında bilgi

Çukurova Üniversitesi; 1973 yılında Adana ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 45000 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.cu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Çukurova Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Çukurova Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Çukurova Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Çukurova Üniversitesi (cu) için de bu formul kullanılmıştır.

Çukurova Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Çukurova Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar