Çankiri Karatekin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (karatekin)

ÇANKIRI KARATEKIN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Çankiri Karatekin Üniversitesi

Çankiri Karatekin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (karatekin)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Çankiri Karatekin Üniversitesi (karatekin)

Not ortalaması hesaplama

Çankiri Karatekin Üniversitesi hakkında bilgi

Çankiri Karatekin Üniversitesi; 2007 yılında Çankiri ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 6991 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.karatekin.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Çankiri Karatekin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Çankiri Karatekin Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Çankiri Karatekin Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Çankiri Karatekin Üniversitesi (karatekin) için de bu formul kullanılmıştır.

Çankiri Karatekin Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Çankiri Karatekin Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar