Çankaya Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (cankaya)

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Çankaya Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (cankaya)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Çankaya Üniversitesi (cankaya)

Not ortalaması hesaplama

Çankaya Üniversitesi hakkında bilgi

Çankaya Üniversitesi; 1997 yılında Ankara ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2014 yılında 6067 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.cankaya.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Çankaya Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Çankaya Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Çankaya Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Çankaya Üniversitesi (cankaya) için de bu formul kullanılmıştır.

Çankaya Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Çankaya Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversiteden yorumlar