Canik Basari Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (basari)

CANIK BASARI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Canik Basari Üniversitesi

Canik Basari Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (basari)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Canik Basari Üniversitesi (basari)

Not ortalaması hesaplama

Canik Basari Üniversitesi hakkında bilgi

Canik Basari Üniversitesi; 2010 yılında Samsun ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.basari.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Canik Basari Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Canik Basari Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Canik Basari Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Canik Basari Üniversitesi (basari) için de bu formul kullanılmıştır.

Canik Basari Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Canik Basari Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar