Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (comu)

ÇANAKKALE ONSEKIZ MART ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (comu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (comu)

Not ortalaması hesaplama

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hakkında bilgi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi; 1992 yılında Çanakkale ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 29444 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.comu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (comu) için de bu formul kullanılmıştır.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar