Bursa Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (btu)

BURSA TEKNIK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bursa Teknik Üniversitesi

Bursa Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (btu)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bursa Teknik Üniversitesi (btu)

Not ortalaması hesaplama

Bursa Teknik Üniversitesi hakkında bilgi

Bursa Teknik Üniversitesi; 2010 yılında Bursa ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 82 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.btu.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bursa Teknik Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bursa Teknik Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bursa Teknik Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi (btu) için de bu formul kullanılmıştır.

Bursa Teknik Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bursa Teknik Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar