Bursa Orhangazi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bou)

BURSA ORHANGAZI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bursa Orhangazi Üniversitesi

Bursa Orhangazi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bou)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bursa Orhangazi Üniversitesi (bou)

Not ortalaması hesaplama

Bursa Orhangazi Üniversitesi hakkında bilgi

Bursa Orhangazi Üniversitesi; 2011 yılında Bursa ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında - öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bou.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bursa Orhangazi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bursa Orhangazi Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bursa Orhangazi Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bursa Orhangazi Üniversitesi (bou) için de bu formul kullanılmıştır.

Bursa Orhangazi Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bursa Orhangazi Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar