Bülent Ecevit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (beun)

BÜLENT ECEVIT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bülent Ecevit Üniversitesi

Bülent Ecevit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (beun)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bülent Ecevit Üniversitesi (beun)

Not ortalaması hesaplama

Bülent Ecevit Üniversitesi hakkında bilgi

Bülent Ecevit Üniversitesi; 1992 yılında Zonguldak ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 18409 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.beun.edu.tr/

Not hesaplama sayfası : Bülent Ecevit Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bülent Ecevit Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bülent Ecevit Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bülent Ecevit Üniversitesi (beun) için de bu formul kullanılmıştır.

Bülent Ecevit Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bülent Ecevit Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar