Bozok Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bozok)

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Bozok Üniversitesi hakkında bilgi

Bozok Üniversitesi; 2006 yılında Yozgat ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 8456 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bozok.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bozok Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bozok Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bozok Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bozok Üniversitesi (bozok) için de bu formul kullanılmıştır.

Bozok Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bozok Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar