Bogaziçi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (boun)

BOGAZIÇI ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bogaziçi Üniversitesi

Bogaziçi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (boun)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bogaziçi Üniversitesi (boun)

Not ortalaması hesaplama

Bogaziçi Üniversitesi hakkında bilgi

Bogaziçi Üniversitesi; 1863/1971 yılında Istanbul ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 9022 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.boun.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bogaziçi Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bogaziçi Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bogaziçi Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bogaziçi Üniversitesi (boun) için de bu formul kullanılmıştır.

Bogaziçi Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bogaziçi Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar