Bingöl Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bingol)

BINGÖL ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bingöl Üniversitesi

Bingöl Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bingol)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bingöl Üniversitesi (bingol)

Not ortalaması hesaplama

Bingöl Üniversitesi hakkında bilgi

Bingöl Üniversitesi; 2007 yılında Bingöl ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 4446 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bingol.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bingöl Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bingöl Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bingöl Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bingöl Üniversitesi (bingol) için de bu formul kullanılmıştır.

Bingöl Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bingöl Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar