Bilkent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bilkent)

BILKENT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bilkent Üniversitesi

Bilkent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bilkent)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bilkent Üniversitesi (bilkent)

Not ortalaması hesaplama

Bilkent Üniversitesi hakkında bilgi

Bilkent Üniversitesi; 1984 yılında Ankara ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 11270 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bilkent.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bilkent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bilkent Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bilkent Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bilkent Üniversitesi (bilkent) için de bu formul kullanılmıştır.

Bilkent Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bilkent Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar