Bezmialem Vakif Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bezmialem)

BEZMIÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bezmialem Vakif Üniversitesi

Bezmialem Vakif Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bezmialem)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bezmialem Vakif Üniversitesi (bezmialem)

Not ortalaması hesaplama

Bezmialem Vakif Üniversitesi hakkında bilgi

Bezmialem Vakif Üniversitesi; 2010 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 388 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bezmialem.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bezmialem Vakif Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bezmialem Vakif Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bezmialem Vakif Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bezmialem Vakif Üniversitesi (bezmialem) için de bu formul kullanılmıştır.

Bezmialem Vakif Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bezmialem Vakif Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar