Beykent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (beykent)

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Beykent Üniversitesi

Beykent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (beykent)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Beykent Üniversitesi (beykent)

Not ortalaması hesaplama

Beykent Üniversitesi hakkında bilgi

Beykent Üniversitesi; 1997 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 17059 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.beykent.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Beykent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Beykent Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Beykent Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Beykent Üniversitesi (beykent) için de bu formul kullanılmıştır.

Beykent Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Beykent Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar