Batman Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (batman)

BATMAN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Batman Üniversitesi hakkında bilgi

Batman Üniversitesi; 2007 yılında Batman ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 4128 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.batman.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Batman Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Batman Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Batman Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Batman Üniversitesi (batman) için de bu formul kullanılmıştır.

Batman Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Batman Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar