Baskent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (baskent)

BASKENT ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Baskent Üniversitesi

Baskent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (baskent)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Baskent Üniversitesi (baskent)

Not ortalaması hesaplama

Baskent Üniversitesi hakkında bilgi

Baskent Üniversitesi; 1994 yılında Ankara ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 8431 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.baskent.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Baskent Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Baskent Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Baskent Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Baskent Üniversitesi (baskent) için de bu formul kullanılmıştır.

Baskent Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Baskent Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar