Bartin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bartin)

BARTIN ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Not ortalaması hesaplama

Bartin Üniversitesi hakkında bilgi

Bartin Üniversitesi; 2007 yılında Bartin ilinde devlet üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 5153 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bartin.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bartin Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bartin Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bartin Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bartin Üniversitesi (bartin) için de bu formul kullanılmıştır.

Bartin Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bartin Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar