Bahçesehir Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bau)

BAHÇESEHIR ÜNİVERSİTESİ

Üniversite Not Hesaplama Sistemi

Bahçesehir Üniversitesi

Bahçesehir Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi (bau)

  1. Üniversite not ortalaması hesaplama
  2. Bahçesehir Üniversitesi (bau)

Not ortalaması hesaplama

Bahçesehir Üniversitesi hakkında bilgi

Bahçesehir Üniversitesi; 1998 yılında Istanbul ilinde vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur ve üniversitede 2022 yılında 8901 öğrenci eğitim görmektedir.

Üniversite web sitesi : https://www.bahcesehir.edu.tr

Not hesaplama sayfası : Bahçesehir Üniversitesi Not Hesaplama Sistemi

Bahçesehir Üniversitesi not sistemi hakkında bilgi

Bahçesehir Üniversitesi için not ortalaması hesaplanırken; program Ortalama=(Dersin Kredisi x Aldığınız Not / Kredilerinizin Toplamı) işlemini yapmaktadır. Aldığınız Not AA ise bunu 4.0, FF ise 0.0, alır. Ortalamanız 2.0 üzerindeyse dersi (koşullu) DC+ ile geçer altındaysa (koşullu) DC- ile kalırsınız. Genelde bütün üniversitelerde bu formül ile ortalama hesabı yapılmaktadır. Bahçesehir Üniversitesi (bau) için de bu formul kullanılmıştır.

Bahçesehir Üniversitesi'nde okuyorsanız gano ve agno hesaplama, dönem not ortalaması hesaplama, genel not ortalaması hesaplama ve transkript hesaplama için Bahçesehir Üniversitesine özel bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sitemizi favori sitelere eklerseniz, bilgi kirliliği ile dolup taşan genel not ortalaması hesaplama, ortalama hesaplama, gano ortalama hesaplama, transkript hesaplama arama sonuçlarıyla hiç uğraşmadan sitemize direk ulaşabilirsiniz.

Üniversite Not Hesaplama Mobil Uygulaması

Üniversiteden yorumlar